Tammikuussa aloittamaani uuteen tyyliin on nyt helmikuun alussa julkaistu sekä yinjoogavideoita että meditaatiovideo. Kaikki nämä kehomielen harjoitukset ovat saatavilla verkkokaupastani, ja sinne ne olen laittanut auttaakseni sinua parhaan kykyni mukaan. Jos siis koet stressiä tai päässä tahi kehossa kiristää niin tee itsellesi palvelus ja klikkaa videot käyttöösi alla olevan linkkipainikkeen kautta.


Alta löydät vielä tarkemman kuvauksen siitä, mitä kuukauden meditaatioharjoitus ja kaikki neljä erilaista yinjoogavideota pitävät sisällään:

Tämän kuukauden meditaatioharjoitus:
– Hengityksen äärelle pysähtyminen (n. 12 min)

Tämän kuukauden videoidut yinjoogaharjoitukset:
Video 1: Jalkoihin kohdistuva yinjoogaharjoitus (n. 45 min)
Video 2: Lempeä ja rentouttava yinjoogaharjoitus (n. 45 min)
Video 3: Intensiivisesti keho-mieltä avaava yinjoogaharjoitus (n. 50 min)
Video 4: Pehmeästi liikkuva yävartalon yinharjoitus (n. 50 min)

Yinjoogavideoista voit joko valita kaksi ensimmäistä tai sitten koko paketin. Niitä tilatessasi sinulla on puolestaan mahdollisuus hankkia myös kuukauden meditaatiovideo suunnilleen 50 %:n alennuksella!

Hiljaisen pehmeästi soljuvaa helmikuuta juuri Sinulle!
t. Jouni

SAA JAKAA!

0 kommenttia

Vastaa

Avatar placeholder